base2009

Maistru Curvar
Membru VIP
Postari
73
Locație
Brasov
Salutări!
Daca tot am ajuns pe meleagurile sucevene, zic sa ma delectez in compania fetelor. Din pacate piata din Suceava pare a fi acaparată de iubi (a se citi manageri, pești, rechini etc) am contactat-o prin sms si voce la numărul din titlu, răspunsurile venind oarecum in timp util. Pentru cei ce au si alti ochi pe telefon, poate fi o problemă.😁😁
Asa ca dupa câteva încercări nereușite de a ma sincroniza cu Alice, de data asta am reusit. Nu chiar cum as fi dorit eu, dar se pare ca cerința este altfel aici in Suceva. În cazul de fata, se pare ca cererea este mare este pentru o finalizare.
Stabilit ora întâlnirii, m-am deplasat în zona Lidl Obcini unde am fost îndrumat către locație. Alice ma astepta într-o lenjerie neagră pe tocuri. La intrarea în locație m-am simțit ca la supermarket, adică...mi-a fost luată temperatura si am fost dezinfectat pe mâini.😁😁
După această procedură 😁😁 am fost invitat în bucătărie la un pahar de apa binevenit pe căldura infernala de afara. Socializarea, din pacate a durat cam cat am fumat o țigară, aveam sa vad de ce.😁
Atât cât a durat, am observat ca Alice vorbește mult, destul de energică și directă. Inainte sa fiu invitat la dus, las tariful pentru o ora pe masa, primesc prosop si papuci de casa. Înainte de a intra la dus, imi comunica ca am lăsat prea mult. Eu mirat..de ce? Ea: pai 120 este finalizarea, Eu: pai eu doresc o ora, Ea: pentru o ora trebuie programare din timp.
Raman oarecum blocat. De aici totul s-a desfasurat oarecum inedit pentru mine, deoarece nu sunt genul care sta o finalizare la fete. Asta este...😁😁 de aici si concluzia de mai sus.
Intru in camera, Alice ma astepta cu sânii la vedere. 😁😁😁
Înainte de a da notele, tin sa precizez faptul că există posibilitatea de a fi modificate la o posibilă viitoare recenzie, daca va mai exista 😁😁
Întâlnirea nu a decurs in timpul dorit de mine asa ca totul s-a desfasurat cam rapid pentru a ma încadra în timp.

Locatia: 8 un fel de garsoniera, destul de ok. Baia dotată cu cabina de dus, cateva geluri.

Alice:
Chip: 8,5 drăguță, dar parca prea multe adăugiri.😁😁 as vrea sa o vad fara acele gene false enorme si machiaj.😁😁
Corp: 9 lucrat la sala, bronzata, slimfit, silicoane decente care se simt bine la atingere. Piele întinsă si fina.

ON: 8,5 deep, saliva, atenție la anexe, am simtit un pic dintîi. Cu ruperi de ritm, se ajuta si de mana.

NP: aici nu pot nota, deoarece, am pus in practica o singură poziție, si nici nu a durat prea mult 😁😁 dar a participat si gemut destul de credibil. La final a iesit cam repede, scotandu-mi prezervativul.

FK: 8 timid, reținut si scurt.

GFE: Nu stiu, nu am apucat sa aprofundez.

Igiena: 8 nu a facut dus in prezenta mea, la final s-a sters cu șervețele umede la pasa. La cunni, care se pare ca a fost apreciat de Alice😁😁, am simtit un gust oarecum de statut, nederanjant, dar clar nu era chiar proaspătă.😁😁

Timp: 45 de minute, în care ea nu m-a grăbit, de fapt eu m-am grăbit.😁😁 telefoanele au zornait pe vibratii, printre picături, a m-ai dat si un telefon personal. Mai cu un ochi pe ele, mai au fost ignorate. 😁😁

Tarif: 120/ o finalizare. Nu stiu de ce are acest tarif, oarecum ciudat pentru mine.😁😁😁
Nu am apucat sa o intreb, poate data viitoare.

Atitudine: 8 Alice este o persoană agreabilă, directă, vorbareata.

Concluzie: nu prea am tras prea multe concluzii😁😁😁
Ramane sa incerc o nouă întâlnire, de data asta voi specifica si durata ei, în mesajul de contact, pentru a aprofunda toate serviciile oferite de Alice, precum și celelalte cerințe pe care nu le-am putut nota.
Bineinteles, daca ma va mai primi.😁😁😁

Atașamente

Autor: base2009
Titlul articolului: Alice 0758380626
Sursă URL: https://vitaminax.ro
Reguli de cotare și partajare: Pot fi făcute citate scurte din articol cu condiția ca sursa să fie inclusă, dar întregul articol nu poate fi copiat pe alt site sau publicat în altă parte fără permisiunea autorului.

Sus