Noutăți

Discuții, informații și distracție!
Fie că vrei doar să discuți pe forumuri, să cauți informații, să te distrezi sau să cauți contacte, aici vei găsi ceea ce cauți. Forumuri despre toate subiectele erotice imaginabile așteaptă să fie descoperite de tine.

Cartus

Cartus

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
16
Locație
Alba Iulia
Reputație
12 0
Recenzii: 0
Bună numele meu este Ana am 23 de ani.. Sunt o domnisoara discreta si manierata. Detin locatie ...ofer o companie placuta,clipe de neuitat si o satisfactie garantata domnilor generosi care se respecta si doresc o femeie cu stil si de calitate . Sunt absolut sigura ca timpul petrecut alaturi de mine iti va lasa amintiri placute si iti vei dori sa ma revezi din nou. Incita-ti imaginatia alaturi de mine o fata cu un trup apetisant si miscari lascive. Pune in practica cele mai ascunse fantezii, renunta la inhibitii si retineri si suna-ma sa ne distram impreuna 0757206230

Atașamente

Alina69

Alina69

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
5
Locație
Targu Mures
Reputație
4 0
Zâmbetul meu te va încălzi, iar privirea mea te va cuceri și serviciile mele te vor face sa revii.
Ofer servicii domnilor manierați și generoși. Sunt o fata dulce și atrăgătoare cu mult bun simț și igienă maximă.
Câteva calități de-ale mele sunt : Elegantă, rafinată ... Poze 100% reale!
Restul va las pe voi sa le descoperiți. 0753963875
Dacă și tu îți dorești un moment intim și de neuitat atunci contactează-mă.

Atașamente

• 140,5 KB Vizualizări: 64
  • 167,9 KB Vizualizări: 352
  • 189,1 KB Vizualizări: 53
  • 147,7 KB Vizualizări: 50
  • 138,9 KB Vizualizări: 50
Alina69

Alina69

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
5
Locație
Targu Mures
Reputație
4 0
Mai multe detalii la telefon. :*

vitaminax

vitaminax

Fondator
Membru personal
Admin
Postari
195
Locație
Bucuresti
Reputație
286 0
Cred ca este vb de aceeasi persoana, doar ca numerele de telefon diferite. Le voi imbina pana una alta.

Cartus

Cartus

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
16
Locație
Alba Iulia
Reputație
12 0
Este aceeasi persoana, cand am postat eu anuntul avea acest nr. 0757206230, intretimp poate la schimbat

Membri: 0, Vizitatori: 1 Citesc topicul