Noutăți

Discuții, informații și distracție!
Fie că vrei doar să discuți pe forumuri, să cauți informații, să te distrezi sau să cauți contacte, aici vei găsi ceea ce cauți. Forumuri despre toate subiectele erotice imaginabile așteaptă să fie descoperite de tine.

De ce nu se poate?

A

Ady

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
1
Locație
Vaslui
Reputație
0 0
Vreau să știu de ce mi sa șters postarea în care am scris despre curva de *****************?
Am vrut să vadă toată lumea cu cine are dea face.
Miați zis că folosesc cuvinte vulgare!!!
Puteați lasă postarea ștergând numai așa zisele cuvinte vulgare.
Pe platforma la voi am văzut scris ca ne putem exprima liber. Ne exprimam pana vede cineva și șterge. Pana și pe Facebook îți poți băga pula in gura altuia care te enervează. Am dat muie la jumate din facebook. La voi nu se poate dar este plin de panarame. Stiu ca dacă vrei ceva de futut intri la nimfomane sau vitaminax nu pe Facebook.

Narcis

Narcis

Domnul X ;)
Membru personal
Moderator
Postari
779
Locație
Constanta
Reputație
38 0
Prietene, din verificarile facute, sunteti la prima postare pe forumul nostru.
Daca unu din moderatori nostru a considerat ca trebuie stearsa o postare, inseamna ca a avut un motiv intemeiat.
Noi ne dorim ca utilizatori nostri sa pastreze un minim de decenta.
Multumim pentru inletegere!

vitaminax

vitaminax

Fondator
Membru personal
Admin
Postari
191
Locație
Bucuresti
Reputație
285 0
Vreau să știu de ce mi sa șters postarea în care am scris despre curva de *****************?
Am vrut să vadă toată lumea cu cine are dea face.
Miați zis că folosesc cuvinte vulgare!!!
Puteați lasă postarea ștergând numai așa zisele cuvinte vulgare.
Pe platforma la voi am văzut scris ca ne putem exprima liber. Ne exprimam pana vede cineva și șterge. Pana și pe Facebook îți poți băga pula in gura altuia care te enervează. Am dat muie la jumate din facebook. La voi nu se poate dar este plin de panarame. Stiu ca dacă vrei ceva de futut intri la nimfomane sau vitaminax nu pe Facebook.
Conturi multiple nu sunt permise la noi pe platforma.

Membri: 0, Vizitatori: 1 Citesc topicul