Noutăți

Discuții, informații și distracție!
Fie că vrei doar să discuți pe forumuri, să cauți informații, să te distrezi sau să cauți contacte, aici vei găsi ceea ce cauți. Forumuri despre toate subiectele erotice imaginabile așteaptă să fie descoperite de tine.

Ema 0733618753

B

base2009

Recenzii: 0
Salutări!
Initial am cunoscut-o pe Emma cand am intalnit o altă domnișoară, ele fiind colege. M-a facut curios datorită faptului că mi-a facut o impresie buna atunci, zic sa o cunosc si altfel 😁😁
Întâlnirea a fost stabilită pe whatsapp, raspunsul venit prompt. Ajuns în zona Onix, am primit adresa completa, Emma imi deschide de după usa, echipată într-o lenjerie crem, cocotată pe tocuri.
M-a invitat înăuntru, ne-am pupat pe obraji, dezinvoltă asa cum ma asteptam, ma invita in bucatarie, ma intreaba ce doresc sa servesc, aleg apa plata.
Socializarea a decurs destul de bine, se pare ca avem subiecte de discuție comune.😁😁
Ma ridic sa ma cer la dus, dar Emma mi-a luat-o înainte, imnanandu-mi un prosop și aratandu-mi baia.😁
Revin de la dus, Emma ma astepta goală în dormitor. Cand am intrat in dormitor, a mers si ea la dus, un plus de la mine.😁😁
Revenită de la dus, a început distracția. Un pic surprinzător pentru mine.😁😁

Emma: 7,5 - 8 Brunetă, ochi închiși la culoare, draguta, miniona, sani micuti si frumoși cu sfarcuri erectile. Ten deschis la culoare. Un strat adipos cam in plus pe fund si picioare, nederanjant pentru mine, dar ce să-i faci..Coca-Cola asta.😁😁😁

Locatia: 8,5 garsoniera dotată corespunzator, baia ok, cateva geluri de dus, apa de gura, curățenie.

ON: 8,5 soft, umed, lins, sustinut, atenție la oute.

NP: 8,5 schimbat două poziții, energică, participă, geme exact atât cât trebuie. S-a umezit cu un pic de saliva, destul de strâmta.

FK: 9 senzual, cu inițiativă, a folosit limba destul de mult.

GFE: 8,5 cu toate că inițial nu imi parea genul de femeie axată pe GFE, în dormitor s-a schimbat total. Imbratisati, sarutari pe corp, mangaieri, tandră, un pic de perversitate. Mi-a luat mâna, două degete le-a umezit cu limba, apoi ele au ajuns la păsărică ei.🙈😁😁

Tarif: 200/h inițial ii lăsasem 250 in timpul socializării de la începutul întâlnirii, care au rămas acolo, iar la sfârșit mi-a înapoiat 50, specificandu-mi ca este prea mult👍👍 Telefonul a stat în bucătărie, probabil pe silentios, deoarece nu s-a făcut auzit deloc.

Timp: 1 h DTD in care nu am simtit presiunea timpului, ba chiar eu fiind un pic grăbit, imi spune in gluma: tu te uiti mai des ca mine la ceas.😁😁

Atitudine: 8,5 este o prezență plăcută, genul "ce-i în gușă, și-n căpușă" 😁😁
A reușit să mă incite de cateva ori, facandusi de lucru prin frigiderul aflat lângă mine, atinganduma cu fundul de mine de fiecare data cand il deschidea.😁😁

De recomandat: Da
Pentru amatorii de sex soft cu fete minione si servicii corecte.

De revenit: eu Da
A fost o întâlnire plăcută pentru mine. M-am simțit bine.

Atașamente

Membri: 0, Vizitatori: 1 Citesc topicul