*** Înregistrează-te gratuit *** *Avem peste 100K vizite pe luna. *Peste 2.525 de subiecte, 5.804 postari, 1.635 membri inregistrati si 1 milion de accesari. *Te asteptam alaturi de noi! ***VitaminaX.ro*** Comunitatea adultilor din Romania
Noutăți

Discuții, informații și distracție!
Fie că vrei doar să discuți pe forumuri, să cauți informații, să te distrezi sau să cauți contacte, aici vei găsi ceea ce cauți. Forumuri despre toate subiectele erotice imaginabile așteaptă să fie descoperite de tine.

Anunț Monika 0️⃣7️⃣3️⃣0️⃣5️⃣3️⃣9️⃣6️⃣7️⃣0️⃣ 🔴bruneta voluptoasa 🔴

T
Ești disponibila azi, unde ai locația?

F

futbine31

Bai baieti .... va rog eu mult .... nu mai veniti la mine daca stati cu mainile sub cap !!!!!
Sunt pe GIRLFRIEND EXPERIENCE sau daca vreti .. doar EXPERIENCE !!
ce pana mea experienta e asta sa l vad pe unu’ in fata mea cu mainile sub cap ?
pune naibii mana pe mine .. ca ai pe ce !!! 🙄
ok, inteleg ... te pui in pat, ma vezi cum cobor si ti fac oralul ala al meu de vis, stai cu mainile sub cap, ca de ... e bine ! Stiu, inteleg !!
dar nu inteleg cand ma sui peste tine si tu ... stai tot asa ! Ce i aia ? Bai, oricat de naspa m as fute ... n ai cum ma ... cum sa nu pui mana pe cur, pe sani? Cum ????
in fine .....
va rog eu mult... daca, cautati doar sa mergeti sa futeti si voi ceva sau daca sunteti pe modu’ “boring” ( plictiseala ), duceti va la alta!!!
multumeeeesc 😋
Care stai ma cu mainile sub cap? :ROFLMAO:
Arati super @Monika ! :*:*

M

Max01

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
5
Locație
Bucuresti
Reputație
0 0
Hello guys !

Ma gasiti la birou astazi in intervalul 11:00-19:00
Cadou : 200ron/finalizare ; 300ron/h
Servicii : sex normal, oral,intre sani; masaj; 69; FK; COB; saruturi; foot fetish.

Va astept, pupici 🥰
Vezi atașament 2217
Esti superba!

P

Pak

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
1
Locație
Bucuresti
Reputație