Noutăți

Noemi- 0733812018

futac_cta

futac_cta

Curvar Ucenic
Membru VIP
Postari
20
Aprecieri
42
Puncte
50
Locație
Constanta
Recenzii: 0
Asta da futai... zise ea dupa ca am terminat...
proxy.php?image=https%3A%2F%2Fnimfomane.com%2Fforum%2Fpublic%2Fstyle_emoticons%2Fdefault%2Fbiggrin.png&hash=2c2a51011e89736d9ada08e008a131cb

am decis astazi sa ii fac o noua vizita acestei fete si am fost surprins sa vad ca in spatele usii m-a intampinat Cleopatra, cu parul putin mai lung... adica si-a schimbat look-ul, are breton acum, eu zic ca-i sta bine.
dupa paharul de vorba, am mers in dus si m-am pregatit pentru actiune...
ea era deja dushata si ma astepta golasa pe pat, cu picioarele in sus, acoperite de dress-uri lungi negre (sau cum le-o spune)… m-am asezat langa ea unde am mai schimbat 2-3 vorbe si priviri, dupa care m-a omenit cu un oral nep. unde mi-a ridicat nivelul, in tot acest timp spunandu-mi ca este foarte excitata… pai ce era sa fac? auzind ca este excitata, am tabarat pe ea, caci ea incercase sa se urce deasupra, dar eu i-am spus ca nu, si am intors-o in misionar si dai, dai… pana am obosit… chiar era destul de cald in camera, dar actiunea a fost buna… am luat o mica pauza, fara sa finalizez, sa imi pot recapata suflul, timp in care am mentinut starea de excitare a fetei, prin alt mijloc… dupa ce a observat ca mi-am revenit cat de cat, am lasat-o sa se urce pe mine si m-a calarit exceptional... finalizand mai apoi in balon, iar ea excalamnd ca cum a simtit aceasta ejaculare prin balon… ma speriasem sa nu se fi rupt, dar, din fericire nu s-a intamplat asta… chiar o cred ca era excitata, caci s-a udat foarte natural de data asta, chiar a folosit mult mai putin lubrifiant de capsunica de data asta
proxy.php?image=https%3A%2F%2Fnimfomane.com%2Fforum%2Fpublic%2Fstyle_emoticons%2Fdefault%2Fbiggrin.png&hash=2c2a51011e89736d9ada08e008a131cb

a incheiat cu replica mai sus mentionata: "asta da futai!" am ras in sinea mea si chiar m-am exteriorizat putin!
in fine, cam asta a fost, am mai stat 10 minutele de vorba dupa, o discutie total aleatorie despre forum si alte chestii…

jurizare…

locatia- nu am cum sa nu dau 9.5 este curat, la baie tot ce trebuie, aerisit, totusi am sa scad 0.5 pentru pat, dar nu m-a deranjat absolut deloc…

Noemi- personal, pentru mine o consider de 9 la aspect, cat si la corp, insa, ca sa multumim mapamondul, am sa ii acord un 8, fiind ca este o fata frumusica si draguta.

GFE- cu mine a fost super ok... nota 10

O/N- 9, eu unul sunt multumit, cu tente de deep si cu atentii in zonele vecine…

N/P- 9, a insistat sa continuam partida, chiar cand eu obosisem si aveam usor, usor tendinta de a nu mai continua!

Atitudine- 10

Halat- 250 RON

astept ca data viitoare sa ma primesti cu sarmalele promise a la Moldova!

spor la toate!

L

lovedrop

Curvar Ucenic
Membru VIP
Postari
19
Aprecieri
18
Puncte
0
Locație
Timisoara
o poza , un link de publi?

futac_cta

futac_cta

Curvar Ucenic
Membru VIP
Postari
20
Aprecieri
42
Puncte
50
Locație
Constanta
din ce stiu, nu prea mai pune anunt pe publi! o sa ma uit de poze!

futac_cta

futac_cta

Curvar Ucenic
Membru VIP
Postari
20
Aprecieri
42
Puncte
50
Locație
Constanta
o voi ruga sa-mi trimita niste poze sa le pun... in week-endul asta este linactiva!

doncta

doncta

Curvar Ucenic
Membru VIP
Postari
35
Aprecieri
34
Puncte
0
Locație
Constanta
Am fost si eu la ea, o tipa misto.
Recomand!

benzema09

benzema09

Curvar Ucenic
Membru VIP
Postari
19
Aprecieri
39
Puncte
50
Locație
Constanța
Am tot căutat în ultima săptămână, ceva să se apropie cât mai mult de dorințele mele, atat ca aspect, cât și ca servicii. Mi-am facut o listă scurtă, și am început să stresez, unele m-au refuzat cu altele nu m-am sincronizat, și uite asa am ajuns la această domnișoara cu numele de scenă Noemi. Am schimbat cu ea câteva vorbe în PM, după care ne-am mutat pe whatsapp unde am pus la cale întâlnirea. Așa am ajuns în Faleză Nord în zona restaurantului Reyna, de unde am fost preluat la telefon și îndrumat către locație, chiar remarcând-o de pe drum la geam. Blocul nou, apartament îngrijit și mobilat de actualitate, baie ok curatenie. Patul scârțâia puțin, dar nimic deranjant (pentru cunoscători nu se compară cu ce avea Roxana KMA pe Baba Novac, de-ți lua elanul). Noemi o domnișoara frumușică foc pe gustul meu undeva în jur de 1.60 înălțime, cu tocuri în picioare apropiindu-se de 1.78-180. Îmbrăcată sexi, cu acel trup plimbându-se pe lângă tine, parcă îți vine să uiți de cei 7 ani de acasă, și de țigară de dinainte și să sari direct pe ea. Început distracția cu mangâieri și sărutări, fiecare pe unde a apucat și ce a simțit (eu mai slabuț, am nevoie de acomodare). A continuat cu un oral pe placul meu mai senzual, nefiind mare amator de hard, cu atenție la împrejurimi, lins de ouțe, umed și tot ce trebuie. Arunca și câte o privire la mine cu fața aia micuță și drăguța, eu având în general o slăbiciune pentru femeile cu breton. Oricum nu m-am așezat bine pe pernă, ca deja eram mare și tare, dacă ma chinuiam vedeam marea din pat. Lubrifiantul cred ca era Durex. S-a urcat apoi ea deasupra, destul de energică și plăcut în același timp, cu FK venit de la sine din punctul meu de vedere, mângâieri și supt de sfârcuri. Am schimbat poziția în doggy unde am preluat eu comanda, cu speranța că nu m-am facut de râs. Priveliște frumoasă, are bucile alea de-ți dă cu amețeală, piele fină, carne tare, ten mai închis la culoare de iți stă puțin inima la intrare, dar se vede ca e alba de-a noastră. Ciorile nu au bun-simț, ea e ce trebuie. În timpul acțiunii, am zis să încerc tot tacâmul, dacă tot am bătut drumul și să încerc și anal, dar m-a refuzat politicos ( am aflat azi ca am pl mare). Am revenit la oral la colțul de rușine unde am explodat pe unde am apucat, făcându-i puțină dezordine, atat pe chip cât și pe corp. M-am îmbrăcat cu greu, genunchii tremurau, am mai fumat o tigară și dus am fost. Amenda 250, că mi-a plăcut de ea, și îmi pare rău că nu mi-am facut curaj să o vizitez mai demult, ca era în vizorul meu de câteva luni. Spor!​

adimake

adimake

Curvar Ucenic
Membru VIP
Postari
3
Aprecieri
4
Puncte
0
Locație
Constanta
Noemi e o tipa care arata ok pentru 150/250 on/np, dar sincer pe mine ma deranjeaza ca spune ca face anal (nu vrea sa faca anal in opinia mea). Spune catre majoritatea ca o au prea mare.. inclusiv catre mine.. dupa care .. ea fiind on top ... imi zice 'hai sa nu zici ca sunt rea' .. si o baga in cealalta gaura gen 1 min si se misca f incet ... am zis sa schimbam pozitia si s-o pun capra si mi-a zis ca nu mai poate anal .. dar trebuie sa platesc anal ca am facut ..
Personal dezamagitnde teatru dar poate am fost singurul ghinionist sa patesc asa...
Si mereu la plecare joaca un teatru de cat de incantata a fost si cat de bine s-a simtit cu tine.. personal (iar) mi se pare ca mai bine nu joaca teatrul asta si zice simplu ca te mai asteapta :)
ON : 9
NP : 9
AP : - (nu cred ca pot zice ca am facut anal)
Corp : 9

Membri: 0, Vizitatori: 1 Citesc topicul