Noutăți

Discuții, informații și distracție!
Fie că vrei doar să discuți pe forumuri, să cauți informații, să te distrezi sau să cauți contacte, aici vei găsi ceea ce cauți. Forumuri despre toate subiectele erotice imaginabile așteaptă să fie descoperite de tine.

Anunț Primesti 50 puncte in cont

Andreea

Andreea

Vă Pup!
Membru personal
Moderator
Postari
118
Locație
Constanta
Reputație
151 2
Aplicatie VitaminaX.ro

Buna dragilor! Astazi am pus in functiune si aplicatia noastra care ruleaza pe device-uri Android.
Ne-am gandit sa facem un joc: primesti 50 puncte in cont daca o instalezi si posteaza, mai jos, un printscreen cu aplicatia instalata pe telefon.
Automat cei care vor posta printscreen cu aplicatia instalata pe telefon vor primi in contul lor cele 50 de puncte.
Sper sa se creeze o interactiune frumoasa si sa avem cat mai multe comentarii la acest topic.
Dar asta nu e tot: random, doar unul din cei care vor trimite printscreen-uri va primi, la sfarsitul lunii, cont "Membru VIP". Succes!

B

BiancaLove

Super, (y) pentru Apple pe cand?

G

Gicu2020

Super tare aplicatia, merge perfect :love::love::love: instalata pe un Samsunt A5 2017

Aplicatie VitaminaX.ro Aplicatie VitaminaX.ro Aplicatie VitaminaX.ro Aplicatie VitaminaX.ro

A

andi

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
21
Locație
Romania
Reputație
43 0
Pai unde este aplicația ca o caut de dimineata

Cartus

Cartus

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
16
Locație
Alba Iulia
Reputație
11 0
Am si eu aplicatia pe telefon :)))

Aplicatie VitaminaX.ro Aplicatie VitaminaX.ro Aplicatie VitaminaX.ro Aplicatie VitaminaX.ro Aplicatie VitaminaX.ro

T

Tavi99

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
18
Locație
Bucuresti
Reputație
9 0
Foarte bună aplicația!
Felicitări! (y)