*** Înregistrează-te gratuit *** *Avem peste 100K vizite pe luna. *Peste 2.525 de subiecte, 5.804 postari, 1.635 membri inregistrati si 1 milion de accesari. *Te asteptam alaturi de noi! ***VitaminaX.ro*** Comunitatea adultilor din Romania
Noutăți

Discuții, informații și distracție!
Fie că vrei doar să discuți pe forumuri, să cauți informații, să te distrezi sau să cauți contacte, aici vei găsi ceea ce cauți. Forumuri despre toate subiectele erotice imaginabile așteaptă să fie descoperite de tine.

Sfaturi pentru o relație pe termen lung

G

george

Din experienta voastră, ce i-ați sfătui pe cei implicați într-o relație, astfel încât aceasta să devină un parteneriat pe termen lung, fericit și de asemenea activ sexual?

C

Chupa

⭐⭐⭐⭐⭐
Membru VIP
Postari
395
Locație
România
Reputație
191 1
As sfatui-o pe actuala, sa facă bine sa mi-o suga, sa facem anal, sa fie mai deschisa. Într-un cuvânt, sa ne futem, in plm. Ca acum relatia noastră e fix pula. Dar nu-i o problema, curve sunt destule, pe toate gardurile. Și astea stiu meserie, nu ca amortita de nevastă - mea.

Extraterestru78

Extraterestru78

Maistru Curvar
Membru VIP
Postari
54
Locație
Brasov
Reputație
38 0
As sfatui-o pe actuala, sa facă bine sa mi-o suga, sa facem anal, sa fie mai deschisa. Într-un cuvânt, sa ne futem, in plm. Ca acum relatia noastră e fix pula. Dar nu-i o problema, curve sunt destule, pe toate gardurile. Și astea stiu meserie, nu ca amortita de nevastă - mea.
😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️

Extraterestru78

Extraterestru78

Maistru Curvar
Membru VIP
Postari
54
Locație
Brasov
Reputație
38 0
Din experienta voastră, ce i-ați sfătui pe cei implicați într-o relație, astfel încât aceasta să devină un parteneriat pe termen lung, fericit și de asemenea activ sexual?
Nu cred ca exista vreo retetă garantata si sigură pentru a le avea pe cele enumerate mai sus de tine... principiile oamenilor s-au schimbat si inca se vor mai schimba, nu in bine, deci asta cu parteneriatul pe termen lung, va disparea, deja este pe cale de disparitie....fericirea, iarasi este pusa la mare incercare... iar ca sa mai fii si activ sexual pana cand m...... ne va desparti, pentru asta trebuie sa câstigi la Lotto

C

Chupa

⭐⭐⭐⭐⭐
Membru VIP
Postari
395
Locație
România
Reputație
191 1
Un profesor de istorie ne spunea in generala ca omul poate avea maxim 20 de ani într-o relație. Ca asa am fi construiți, insa religia strica totul. Tendința e spre libertate, relatii mai scurte...

Extraterestru78

Extraterestru78

Maistru Curvar
Membru VIP
Postari
54
Locație
Brasov
Reputație
38 0
Un profesor de istorie ne spunea in generala ca omul poate avea maxim 20 de ani într-o relație. Ca asa am fi construiți, insa religia strica totul. Tendința e spre libertate, relatii mai scurte...
Ala era un profesor optimist😂

R

Rom_zone2021

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
20
Locație
Bucuresti
Reputație
5 0
Ma îndoiesc ca exista reguli specifice pentru a avea o relație pe termen lung, dar cred ca sexul joaca un rol fundamental in reușita unei relații. Nu mi-as petrece ani din viata cu cineva care nu mi-ar oferi placere sau pe care nu aș putea satisface deloc. Chiar mai exista vreo relație de lunga durata?
Am citit pe internet ca pentru a avea o relație de lunga durata, ai nevoie de încredere, prietenie, loialitate, companie, corectitudine, înțelegere, iubire, sex, pasiune, dorința. Daca le poți avea pe toate cu o singură persoana, atunci jumătate din munca este deja făcuta. Eu cred ca pentru mine ar fi foarte dificil sa am o relație pe termen lung daca lucrurile stau într-adevăr așa.

A

athanarich

Curvar Ucenic
Înregistrat
Postari
10
Locație
Ploiesti
Reputație
3 0
sa fiti inventivi in pat....activitatea sexuala intensa si diversificata va cimenta relatia pe termen lung

Membri: 0, Vizitatori: 1 Citesc topicul