Show la web pe skype

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

dianalore91

Curvar Ucenic
Fură curent
Postari
3
Locație
Bucuresti
Te astept pe id de skype ********** sa iti fac cel mai frumos show eroitc cu connfirmare web si multe alte fantezi erotice

wqq.jpg

Autor: dianalore91
Titlul articolului: Show la web pe skype
Sursă URL: https://vitaminax.ro
Reguli de cotare și partajare: Pot fi făcute citate scurte din articol cu condiția ca sursa să fie inclusă, dar întregul articol nu poate fi copiat pe alt site sau publicat în altă parte fără permisiunea autorului.

CristiB

Curvar Ucenic
Postari
8
Locație
Botosani
Teapa:))
Ma sunat pe skype sa-mi confirme ca este ea...am vazut un telefon filmand un monitor, iam spus sa-mi faca din mana si mia inchis :))) cica ce fac ii dau ordine? :)))

dianalore91

Curvar Ucenic
Fură curent
Postari
3
Locație
Bucuresti
Teapa:))
Ma sunat pe skype sa-mi confirme ca este ea...am vazut un telefon filmand un monitor, iam spus sa-mi faca din mana si mia inchis :))) cica ce fac ii dau ordine? :)))
in primul rand nu sunt sluga nimanui comenzi daca vrei dai cand o sa imi si platesti unu la mana si doi la mana ai zis dupa ce am inchis webcamul sa iti arat mana cred ca esti nebun cu capu omule vedeti de treabata ta!

CristiB

Curvar Ucenic
Postari
8
Locație
Botosani
Bai fata, tu oferi un serviciu online, corect? Presupunem ca eu sunt dus cu pluta... dacă pățești același lucru cu al doilea client, meriți ban la cort? @VitaminaX te rog sa fii atent la acest topic. Mulțumesc!

VitaminaX

Fondator
Admin
Postari
56
Locație
Bucuresti
As vrea sa nu se inteleaga gresit decizia luata in privinta banarii.
Domnisoara a primit "ban" in urma discutiei mele cu ea, in particular.
Practic, si l-a "cerut" singura.
Noi nu ne dorim sa dam "ban" iar forum-ul este pentru a ne aduna cati mai multi, in conditiile in care se respecta regulile acestei comunitati.
Nu cred ca cer asa mult decat minimul de bun simt.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Sus